Sepet

Elektronik

Elektronik

Çağımızın getirileri ve ilerleyen teknoloji sebebi ile bugün her insanın ihtiyaç duyduğu binlerce elektrikli eşya var. Evde, iş yerinde, okulda ve sokakta her zaman ihtiyaç duyulan bu eşyalar, günlük yaşamı oldukça kolaylaştırırken diğer yandan daha kısa sürede daha fazla iş gücü ile çalışma fırsatı vermekle birlikte daha az yorulma, zaman tasarrufu ve keyifli bir süreci de beraberinde taşıyor.

Ev işlerinde kolaylık sunan küçük elektronik eşyalar, kıyafetlerin daha düzenli olmasını sağlarken temizliğinden ütüsüne; dikiminden korunmasına kadar birçok alanda etkin rol üstleniyor. Hem elektrik hem de su tasarrufu sağlayan A+++ enerji sınıfında bulunan çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinası, ütü, dikiş makinası ve diğer eşyalar hem üretimi hem de üretim sonrası kullanılabilirliği uzun süre devam ettirebiliyor.

Gıdaların muhafazasında ve uzun süre saklanmasında rol üstlenen buzdolabı modellerinin, derin dondurucu modellerinin de bugün girmediği bir ev, bir iş yeri bulunmuyor. Fonksiyonları ile oldukça kolaylık ve daha fazla kullanılabilirlik sunan modeller, artık ezber bozan tasarımlarıyla da hayatımızın odak noktasında oluyor. Uzun yıllardır hafızalara kazınmış üst bölüm no-frost alt bölüm soğutucu olarak kullanılan buzdolaplarında yeni bir çağ başlayarak dondurucu haznesi alt bölümde, soğutucu haznesi üst bölümde yer alarak herkesin gözbebeği oldu. Ezber bozan bu yeni tasarıma hayat veren ise tüketici alışkanlıkları, istek ve şikayetleri oldu. Diğer bütün elektronik cihazlar da bu şekilde tüketici istekleri göz önünde bulundurularak iyileştiriliyor, yenileniyor ve modern tasarımı ile çağın kullanıcılarına hitap ediyor.

Küçük Elektronik Eşyalar Doğru Adrestesiniz

Binlerce ürünün bulunduğu kategorimizde Bivarbiyok indirim fırsatlarından yararlanabilir ve kargo avantajlarıyla kârlı bir alışverişin keyfini yaşatıyor. Tek bir “tıkla” adresinize teslim edilen eşyanız sayesinde artık her şey daha pratik, daha güvenilir ve fonksiyonel olacaktır. Sürekli gelişen ve gelişimiyle de değişen ürünler bazen televizyon izlerken bir anda durdurup internete geçiş yapabilme kolaylığı sunarken; bazen ise proje üzerinde çalışırken adeta bir barista deneyimine sahipmiş gibi kendi kahvenizi istediğiniz aroma ve sertlikte profesyonelce hazırlamanıza olanak tanıyor. Mutfak deneyimlerinizde yoğurdunuzu yapıp, ekmeğinizi pişirme şansı bulurken diğer yandan ofiste bütün çalışanların verilerini yedekleyebiliyor, sinyal çoğaltıcısı ile kesintisiz çalışma imkanı sağlayabiliyor ve görüşmelerinizi sürdürebiliyorsunuz.

Çalışırken evde bıraktığınız çocuğunuzu ev içi kamera ile izleyerek rahatlayabiliyor; kilometrelerce uzaklıktaki toplantıya sadece bir program ile katılabiliyorsunuz. Teknoloji her alanda hayatımızda ve yeri asla dolmayacak ürünlerle yaşamımızı etkilemektedir. Beyaz eşya, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, hava temizleme ve dezenfeksiyon cihazları, televizyon ve ses sistemleri, telefon ve aksesuarları başta olmak üzere yüzlerce elektronik grubunda binlerce çeşit bulunuyor.

Akıllı Telefonlar ile Hayatın Hiçbir Anına Geç Kalınmıyor

Farklı işletim sistemine sahip cep telefonları sayesinde artık bilgisayarımızı cebimizde taşıyoruz. Özellikleri sayesinde sunumlar hazırlayabiliyor, tasarımlar yapabiliyor ve hatta müzik besteleri dahi yapabiliyoruz. Görüntülü konuşabilirken, online toplantılara katılabiliyor hayatın hiçbir anına geç kalmıyoruz. Araç içi telefon tutucular, avuca sığmayan ebatlara sahip telefonları daha kolay kullanabilme imkanı sağlayan şık ve fonksiyonel nitelikli telefon kılıfları, kulaklık çeşitleri, şarj kabloları, dönüştürücüler, çoklu çıkış sağlayıcılar ve daha nicesi ile bütün dünyayı cebimize sığdıran telefonlar için birbirinden özel tasarımlar mevcut.

Bluetooth kulaklıklarda kablolu ya da ipod tasarımlı modeller, kulak içi modeller; bas etkili modeller, ses izolasyonu sağlayan kulaklıklar gibi alternatifler sistemleri sayesinde cep telefonlarında kullanılabildiği gibi bilgisayar ve tabletlerle de uyumlu oluyor. Notebook üzerinde hazırladığınız sunumunuzu, projenizi; telefonunuz aracığı ile toplantılarda yansıtabilirken bazen radyo, sinema ve televizyon görevi de kullanabilmenin keyfini yaşarsınız. Elektronik saat ise cep telefonu kullanmanın son zamanlardaki en gözde hâli oluyor. Aramalar, mesajlar, yönetim ve daha nicesini bileğinizde taşıyarak direksiyon başındayken dahi kullanım avantajınız oluyor. Telefonunuz şarjdayken, telefonunuzun yanına gitmeden dahi kullanabiliyor, bluetooth kulaklık aracılığı ile görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz.

Projeksiyonlar, güvenlik kameraları, telsizler, aydınlatıcılar, dizüstü bilgisayar aksesuarları, fanlar, bilgisayara yedek parça, harici diskler, yedekleme ürünleri, yazıcılar ve tonerler, klavye ve mouse setleri ile birlikte ayrıca elektrikli ürünlerinizin bakımı için gereken birçok malzemeyi de pazaryerimizden satın alabilirsiniz.

Mühendislik Harikası Klima Modelleri

Küçük ev aletleri grubunda ise yaşamın her anında ihtiyaç duyulan ürünlerin tamamını bulabiliyorsunuz. Mutfakta, banyoda, kişisel bakımda, salonda, yatak odasında, çocuk odasında ve ofiste rahatlıkla kullanılabilir, güvenlik kilidi olan ürünler ile yaşam daha pratik daha eğlenceli oluyor. Zaman kaybı da önlenmiş oluyor.

Mikrodalga fırın hem ev hem ofis kullanımında sıklıkla tercih edilen bir tasarım oluyor. Pratikliği ve yiyeceğin lezzetini bozmadan ısıtma özelliği ile kısa sürede iyi iş çıkarırken su ısıtıcı modelleri sohbetlerin ve misafir ikramlarının da bir numaralısı oluyor. Her türlü sıcak su ihtiyacını dakikalar içerisinde karşılayan ürün, güvenli mekanizması ile koruma da sağlıyor. Mini tezgah altı grubu buzdolapları, bulaşık makineleri de hem ofis hem de ev ortamında kullanılabilen ortak ürünlerden olurken her zaman iklimlendirme özelliğini kullanarak sıcak ve soğuk hava oluşturabilen klima modelleri de istenilen konforu sağlamaktadır. Kumanda ile ayarlanabilir ve derecelendirilebilir olması sayesinde daha önceden ortam ısısı ayarlanabilir. Tek bir ürünle hem ısıtıcı hem de soğutucu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Elektronik malzeme özellikleri mühendislik harikası tasarımlarda sizler için hayat buluyor.

 

OZONFEKSİYON Abant Dezenfeksiyon ve Hava Temizleme Cihazı(2 Yıl Garantili) Ozon Jeneratörü OZONFEKSİYON Abant Dezenfeksiyon ve Hava Temizleme Cihazı(2 Yıl Garantili) Ozon Jeneratörü
-19 %
Dezenfeksiyon Cihazı, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Tebliğine uygun, TR'de, Sars -Cov-2 (COVİD-19) Etkinlik Test Raporlu ve CE belgelidir. Bilinen en güçlü dezenfektanlardan olan ozon(O3) ile ortam havası ve tüm yüzeylerde hijye..
6.661,02 TL 5.379,66 TL Vergiler Hariç:4.483,05 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
OZONFEKSİYON Olimpos Dezenfeksiyon ve Hava Temizleme Cihazı (2 Yıl Garanti) OZON Jeneratörü OZONFEKSİYON Olimpos Dezenfeksiyon ve Hava Temizleme Cihazı (2 Yıl Garanti) OZON Jeneratörü
-20 %
OZONFEKSİYON Olimpos Dezenfeksiyon ve Hava Temizleme Cihazı (2 Yıl Garanti) OZON Jeneratörü TEKNİK ÖZELLİKLER 220-240 VAC 50 hz Çalışma Gerilimi 51 W/h Max Enerji Sarfiyatı 5,40 Kg Ağırlık 35 m3/h Hava Debisi 31 dB Gürültü Seviyesi IR Kumanda..
6.915,25 TL 5.542,37 TL Vergiler Hariç:4.618,64 TL
En Geç 19-07-2024 Cuma günü kargoda
Ahşap Telefon StandıSiparişinizin geliri Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu'na aktarılacaktır.  Portatiftir istediğinizde kurulumunu yapabilirsiniz.  Hafif ve kolay taşınabilir.  Her telefon ile uyumlu Dikey ve yatay konumlandırma için uygun  Ayarlanabilir açılar&nbs..
150,00 TL Vergiler Hariç:125,00 TL
En Geç 19-07-2024 Cuma günü kargoda
KAPALI KASA POMPALI 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI KAPALI KASA POMPALI 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI
Yeni -14 %
OSMOWATERS Su arıtma cihazı şebeke suyunu 5 aşamalı olarak filtrelemekte, Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır. Şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de..
5.250,00 TL 4.500,00 TL Vergiler Hariç:3.750,00 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
KAPALI KASA 5'Lİ FİLTRE SETİ KAPALI KASA 5'Lİ FİLTRE SETİ
Yeni -3 %
2,5” GAC Filtre,2,5” PPS Filtre,2,5” CTO Filtre,75 GPD Membran,Post Karbon (Tatlandırıcı) filtrelerini  kapsar. Ön filtrelerin değişimi için önerilen değişim periyodu 6 aydır. Membran ve tatlandırıcı için değişim periyodu 1 yıldır.İnline filtreler içindir.Aksi belirtilmediği ..
700,00 TL 680,00 TL Vergiler Hariç:566,67 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
SEBİL APARATI HAZNELİ SEBİL APARATI HAZNELİ
Yeni -10 %
Hazneli sebil aparatı, mevcut su arıtma cihazınızdan; mevcut su sebilinize aktarım için kullanılır. Üstten damacana tip sebillerde  kullanılır. ..
500,00 TL 450,00 TL Vergiler Hariç:375,00 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
75 GPD POMPA ADAPTÖR SET 75 GPD POMPA ADAPTÖR SET
Yeni -13 %
75 GPD Pompa ve 75 GPD Pompa uyumlu adaptörü ile set. ..
1.200,00 TL 1.050,00 TL Vergiler Hariç:875,00 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
AÇIK KASA 5 Lİ FİLTRE SETİ AÇIK KASA 5 Lİ FİLTRE SETİ
Yeni -6 %
10” Spun 1 mic filtre,10” Spun 5 mic filtre, 10” Blok Karbon filtre, 75 GPD Membran,Post Karbon (Tatlandırıcı) filtrelerini kapsar. Ön filtrelerin değişimi için önerilen değişim periyodu 6 aydır. Membran ve tatlandırıcı için değişim periyodu 1 yıldır. 10” Housing filtreler içindir...
600,00 TL 565,00 TL Vergiler Hariç:470,83 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
KAPALI KASA 3 LÜ FİLTRE SETİ KAPALI KASA 3 LÜ FİLTRE SETİ
Yeni -15 %
2,5” GAC Filtre,2,5” PPS Filtre,2,5” CTO Filtrelerini kapsar.Ön filtrelerin değişimi için önerilen değişim periyodu 6 aydır.İnline filtreler içindir. Aksi belirtilmediği sürece çubuklu filtre gönderilecektir. ..
400,00 TL 340,00 TL Vergiler Hariç:283,33 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
SEBİL APARATI HAZNESİZ SEBİL APARATI HAZNESİZ
Yeni -14 %
Haznesiz sebil aparatı, mevcut su arıtma cihazınızdan; mevcut su sebilinize aktarım için kullanılır. Üstten damacana tip sebillerde kullanılır. ..
350,00 TL 300,00 TL Vergiler Hariç:250,00 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
KAPALI KASA POMPASIZ 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI KAPALI KASA POMPASIZ 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI
Yeni -18 %
OSMOWATERS Su arıtma cihazı şebeke suyunu 5 aşamalı olarak filtrelemekte, Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır. Şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de..
4.250,00 TL 3.500,00 TL Vergiler Hariç:2.916,67 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
PASLANMAZ LÜKS MUSLUK PASLANMAZ LÜKS MUSLUK
Yeni -3 %
Kuğu tip, paslanmaz arıtma musluğu ..
450,00 TL 435,00 TL Vergiler Hariç:362,50 TL
En Geç 18-07-2024 Perşembe günü kargoda
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 81 (7 Sayfa)

Korumalı Alışverişin En Hesaplı Adresi Bivarbiyok

Elektronik

Çağımızın getirileri ve ilerleyen teknoloji sebebi ile bugün her insanın ihtiyaç duyduğu binlerce elektrikli eşya var. Evde, iş yerinde, okulda ve sokakta her zaman ihtiyaç duyulan bu eşyalar, günlük yaşamı oldukça kolaylaştırırken diğer yandan daha kısa sürede daha fazla iş gücü ile çalışma fırsatı vermekle birlikte daha az yorulma, zaman tasarrufu ve keyifli bir süreci de beraberinde taşıyor.

Ev işlerinde kolaylık sunan küçük elektronik eşyalar, kıyafetlerin daha düzenli olmasını sağlarken temizliğinden ütüsüne; dikiminden korunmasına kadar birçok alanda etkin rol üstleniyor. Hem elektrik hem de su tasarrufu sağlayan A+++ enerji sınıfında bulunan çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinası, ütü, dikiş makinası ve diğer eşyalar hem üretimi hem de üretim sonrası kullanılabilirliği uzun süre devam ettirebiliyor.

Gıdaların muhafazasında ve uzun süre saklanmasında rol üstlenen buzdolabı modellerinin, derin dondurucu modellerinin de bugün girmediği bir ev, bir iş yeri bulunmuyor. Fonksiyonları ile oldukça kolaylık ve daha fazla kullanılabilirlik sunan modeller, artık ezber bozan tasarımlarıyla da hayatımızın odak noktasında oluyor. Uzun yıllardır hafızalara kazınmış üst bölüm no-frost alt bölüm soğutucu olarak kullanılan buzdolaplarında yeni bir çağ başlayarak dondurucu haznesi alt bölümde, soğutucu haznesi üst bölümde yer alarak herkesin gözbebeği oldu. Ezber bozan bu yeni tasarıma hayat veren ise tüketici alışkanlıkları, istek ve şikayetleri oldu. Diğer bütün elektronik cihazlar da bu şekilde tüketici istekleri göz önünde bulundurularak iyileştiriliyor, yenileniyor ve modern tasarımı ile çağın kullanıcılarına hitap ediyor.

Küçük Elektronik Eşyalar Doğru Adrestesiniz

Binlerce ürünün bulunduğu kategorimizde Bivarbiyok indirim fırsatlarından yararlanabilir ve kargo avantajlarıyla kârlı bir alışverişin keyfini yaşatıyor. Tek bir “tıkla” adresinize teslim edilen eşyanız sayesinde artık her şey daha pratik, daha güvenilir ve fonksiyonel olacaktır. Sürekli gelişen ve gelişimiyle de değişen ürünler bazen televizyon izlerken bir anda durdurup internete geçiş yapabilme kolaylığı sunarken; bazen ise proje üzerinde çalışırken adeta bir barista deneyimine sahipmiş gibi kendi kahvenizi istediğiniz aroma ve sertlikte profesyonelce hazırlamanıza olanak tanıyor. Mutfak deneyimlerinizde yoğurdunuzu yapıp, ekmeğinizi pişirme şansı bulurken diğer yandan ofiste bütün çalışanların verilerini yedekleyebiliyor, sinyal çoğaltıcısı ile kesintisiz çalışma imkanı sağlayabiliyor ve görüşmelerinizi sürdürebiliyorsunuz.

Çalışırken evde bıraktığınız çocuğunuzu ev içi kamera ile izleyerek rahatlayabiliyor; kilometrelerce uzaklıktaki toplantıya sadece bir program ile katılabiliyorsunuz. Teknoloji her alanda hayatımızda ve yeri asla dolmayacak ürünlerle yaşamımızı etkilemektedir. Beyaz eşya, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, hava temizleme ve dezenfeksiyon cihazları, televizyon ve ses sistemleri, telefon ve aksesuarları başta olmak üzere yüzlerce elektronik grubunda binlerce çeşit bulunuyor.

Akıllı Telefonlar ile Hayatın Hiçbir Anına Geç Kalınmıyor

Farklı işletim sistemine sahip cep telefonları sayesinde artık bilgisayarımızı cebimizde taşıyoruz. Özellikleri sayesinde sunumlar hazırlayabiliyor, tasarımlar yapabiliyor ve hatta müzik besteleri dahi yapabiliyoruz. Görüntülü konuşabilirken, online toplantılara katılabiliyor hayatın hiçbir anına geç kalmıyoruz. Araç içi telefon tutucular, avuca sığmayan ebatlara sahip telefonları daha kolay kullanabilme imkanı sağlayan şık ve fonksiyonel nitelikli telefon kılıfları, kulaklık çeşitleri, şarj kabloları, dönüştürücüler, çoklu çıkış sağlayıcılar ve daha nicesi ile bütün dünyayı cebimize sığdıran telefonlar için birbirinden özel tasarımlar mevcut.

Bluetooth kulaklıklarda kablolu ya da ipod tasarımlı modeller, kulak içi modeller; bas etkili modeller, ses izolasyonu sağlayan kulaklıklar gibi alternatifler sistemleri sayesinde cep telefonlarında kullanılabildiği gibi bilgisayar ve tabletlerle de uyumlu oluyor. Notebook üzerinde hazırladığınız sunumunuzu, projenizi; telefonunuz aracığı ile toplantılarda yansıtabilirken bazen radyo, sinema ve televizyon görevi de kullanabilmenin keyfini yaşarsınız. Elektronik saat ise cep telefonu kullanmanın son zamanlardaki en gözde hâli oluyor. Aramalar, mesajlar, yönetim ve daha nicesini bileğinizde taşıyarak direksiyon başındayken dahi kullanım avantajınız oluyor. Telefonunuz şarjdayken, telefonunuzun yanına gitmeden dahi kullanabiliyor, bluetooth kulaklık aracılığı ile görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz.

Projeksiyonlar, güvenlik kameraları, telsizler, aydınlatıcılar, dizüstü bilgisayar aksesuarları, fanlar, bilgisayara yedek parça, harici diskler, yedekleme ürünleri, yazıcılar ve tonerler, klavye ve mouse setleri ile birlikte ayrıca elektrikli ürünlerinizin bakımı için gereken birçok malzemeyi de pazaryerimizden satın alabilirsiniz.

Mühendislik Harikası Klima Modelleri

Küçük ev aletleri grubunda ise yaşamın her anında ihtiyaç duyulan ürünlerin tamamını bulabiliyorsunuz. Mutfakta, banyoda, kişisel bakımda, salonda, yatak odasında, çocuk odasında ve ofiste rahatlıkla kullanılabilir, güvenlik kilidi olan ürünler ile yaşam daha pratik daha eğlenceli oluyor. Zaman kaybı da önlenmiş oluyor.

Mikrodalga fırın hem ev hem ofis kullanımında sıklıkla tercih edilen bir tasarım oluyor. Pratikliği ve yiyeceğin lezzetini bozmadan ısıtma özelliği ile kısa sürede iyi iş çıkarırken su ısıtıcı modelleri sohbetlerin ve misafir ikramlarının da bir numaralısı oluyor. Her türlü sıcak su ihtiyacını dakikalar içerisinde karşılayan ürün, güvenli mekanizması ile koruma da sağlıyor. Mini tezgah altı grubu buzdolapları, bulaşık makineleri de hem ofis hem de ev ortamında kullanılabilen ortak ürünlerden olurken her zaman iklimlendirme özelliğini kullanarak sıcak ve soğuk hava oluşturabilen klima modelleri de istenilen konforu sağlamaktadır. Kumanda ile ayarlanabilir ve derecelendirilebilir olması sayesinde daha önceden ortam ısısı ayarlanabilir. Tek bir ürünle hem ısıtıcı hem de soğutucu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Elektronik malzeme özellikleri mühendislik harikası tasarımlarda sizler için hayat buluyor.