Sepet

Tüketici Sık Sorulan Sorular

Sipariş verdiğim ürünler kaç gün içinde kargoya verilir?

Siparişiniz, alışverişinizi tamamladıktan sonra teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Pandemi vb. sebeplerden kaynaklı bir sorun olmadığı müddetçe en geç 3 (ÜÇ) iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir.

Sipariş verdiğim ürünü iade edebilir miyim?

Mağaza, Kargo ve Teslimat sırasında üründe meydana gelebilecek olan zararlardan sorumlu değildir. ALICI kendisine teslim edilen üründe bir hasar gördüğünde kargoyu kabul etmeme hakkına sahiptir. Kargo taşıması nedeniyle üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise, ALICI teslim anında teslim fişini onaylamadan önce, kargo firması personeli tarafından hasar tespit tutanağı (zabıt) tutturulması ve iade edilecek ürün/ürünlere tutanağı ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim etmelidir.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Sepetimde bulunan ürünlerimi nasıl görebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra “Sepet” kısmından sipariş listenizi görebilirsiniz. Bir diğer alternatif olarak site alt menüsünde bulunan Hesabım başlığından “Alışveriş Listem” butonu aracılığıyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz.  

Siparişimin kargosunu nasıl takip edebilirim? 

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza gelecek olan bilgi mailinde belirtilen kargo teslimat numarası ile siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.