Sepet

Hakkımızda

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği, 19 Mayıs 2003’ten bugüne ticari, sosyal ve kültürel projeler hazırlayarak birbirinden farklı alanlarda etkinlikler gerçekleştirmektedir. Girişimci ruha sahip iş insanlarından oluşan, kamu ve özel sektörde faaliyet halinde bulunan beş yüzün üzerinde üye sayısı ile ülke ekonomisine katma değer kazandırmaktadır.

Üyeleri için değer yaratma, ülke gelişimine katkı sağlama ve girişimcilik alanında büyüyen bir sivil toplum kuruluşu oluşturma misyonu ile yola çıkan GGYD, 2020 yılı itibarıyla www.bivarbiyok.com e-ticaret portalını oluşturmuştur. Bu platform, farklı konseptlerdeki pazaryeri çalışmalarına yeni bir soluk getirerek, hizmet ve ürün satışını tek çatı altında toplamıştır.

Her geçen gün büyüyen ailesi ile gelişen teknoloji dünyasında da yerini alan GGYD,  “Geleceği görebilmenin en iyi yolu onu tahmin etmek değil, yaratmaktır” vizyonunu benimseyerek ülkenin ekonomik gücüne güç katan ve milli ekonomiyi destekleyen çalışmalarıyla online alışveriş alanında  güveni temsil eden bir pazaryeri sunmaktadır.