Sepet

Sıfır Risk Sistemi

Sıfır Risk Sistemi sayesinde online alışverişleriniz ödeme-onay sistemi farkı ile daha güvenli daha keyifli… Yaptığınız bütün alışveriş ve hizmet alımlarında ödemeleriniz Sıfır Risk güvencesinde sürdürülerek, tamamlanmaktadır.

bivarbiyok.com’da daha güvenli ve daha keyifli bir alışveriş üç aşamayla gerçekleşmektedir:

1.       Ürün/Hizmet Seçimi:

Ürün veya hizmet alımlarınızda seçim yaptıktan sonra ödemeniz bivarbiyok.com’un koruma altındaki hesap havuzuna aktarılır.

2.       Ürün Hazırlanma Aşaması:

Ürününü seçtiğiniz mağaza, ürün teslim gününe uyarak siparişinizi hazırlar ve kargoya verir.

3.       Ürün/Hizmet Onaylanması:

Ödemeniz, hizmet/ürün sağlayıcısına siparişinizi teslim alıp, gereken kontrolü sağlamanız sonrası siz, onay verdiğinizde bivarbiyok.com’un koruma altındaki hesap havuzuna aktarılan ödemeniz mağazanın hesabına aktarılır.

 

·         Sıfır Risk Sistemi ile pazaryerimizde mağazası olan ve pazaryerimizi tercih ederek alışveriş yapan müşterilerimizin alışveriş ödemeleri korumaya alınmaktadır.

·         Bu sistemle ürün/hizmet alışlarınızda yapmış olduğunuz ödemeler siz onaylamadıkça 3(üç) gün süreyle koruma altındaki hesap havuzumuzda onay bekler. Bu 3(üç) günlük süre zarfında sipariş onayı, iade talebi belirlenir. Onay verdiğinizde ödemeniz, satıcı mağazanın hesabına aktarılmaktadır.

·         Eğer hâlâ satıcı mağazaya ödemesinin gerçekleşmesi için onay verilmediyse sistem otomatik olarak 3(üç) gün sonunda onay vererek, mağazanın hesabına ödenmesi işlemi başlayacaktır.

·         Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına kararlaştırılan sürede aktarılır.

·         Üründe belirtilenden farklı gönderim, yanlışlık, hasar, hata, eksik gönderim vb. durumlar sebebiyle siparişinizin iadesini istediğinizde henüz mağaza hesabına aktarılmamış olan paranız, size iade edilir. Böylelikle paranız her zaman güvenle korunmaktadır.