Sepet

Synbiotik Lecvir Virus Blocker Sprey 20 ml

Synbiotik Lecvir Virus Blocker Sprey 20 ml
Satıcı : Bir Araştırma
Bu satıcının ürünlerinde 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
320,00 TL
Vergiler Hariç: 266,67 TL

En Geç 01-06-2024 Cumartesi günü kargoda

Etiketler: Synbiotik, Lecvir, Virus, Blocker, Sprey, 20, ml

Taksit Seçenekleri

Synbiotik Lecvir Virus Blocker Sprey 20 ML

LECVİR her türlü tekstil ürünü maskenin dış yüzeyine uygulanabilen, mannoz içeren zarflı patojenik virüsleri spesifik olarak tutan ve onları bloke edici özelliğe sahip, sprey halinde uygulanan bir karışımdır.

LECVİR nedir ve ne için kullanılır?

LECVİR aromatik kokulu, berrak ve renksiz çözelti şeklinde 20 ml’lik plastik sprey aplikatörlü cam şişede sunulan bir yüzey spreyidir. Virüs bloke edicimadde olarak Griffithsin (GRFT) proteinini içerir. Rekombinant olarak üretilen GRFT proteini izole edilip tüm safsızlıklar uzaklaştırıldıktan sonra formülasyona dahil edilmiştir. Virüs bloke edicimaddesi olan GRFT proteini aracılığı ile cerrahi maskelerde SARS-CoV-2, İnfluenza A/B, RSV, SARS-CoV ve MERS-CoV gibi mannoz içeren zarflı patojen virüslere karşı koruyucu sprey olarak kullanılır.

LECVİR’in etki mekanizması nedir?

LECVİR’in virüs bloke edicimaddesi olan GRFT proteini birçok patojenik zarflı virüste bulunan mannoz dizilerine yüksek afinite ile bağlanarak virüsün hücreye girişini engeller. GRFT’nin tüm koronavirüslere (SARS-CoV-2 virüsü ve alt varyantları dahil), influenza A/B, RSV, Adenovirus ve alfa Herpes virüslerine karşı da etkinliği deneysel olarak gösterilmiştir. Bunun yanı sıra, üzerinde mannoz şekeri bulunan tüm virüs parçacıklarını da etkili biçimde bloke etmesi teorik olarak mümkündür.

LECVİR nasıl kullanılır?

Maskelerin dış yüzeyine sıkılarak kullanılır.

Temiz bir yüzeye maskenizi dış tarafı size bakacak şekilde yerleştirin. 30 cm mesafeden toplam 4 sprey atışı ile maskenizin tüm yüzeyini solüsyon ile kaplayınız. 3 dakika boyunca kurumasını bekleyiniz. Maskenizi kuruttuktan sonra normal şekilde kullanabilirsiniz. Hazırlanan maskenin en fazla 1 saat kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

LECVİR kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

LECVİR’in içindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığınız var ise kullanmayınız.

Ağız ve burunla teması halinde bol su ile yıkayınız. Beklenmedik bir yan etki görmeniz durumunda en yakın sağlık kuruluşuna müracaat ediniz.

Yalnızca maskelerin dış yüzeyine sıkılarak kullanılmalıdır.

Haricen ve dahilen kullanıma uygun değildir.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

.